Darmowa wysyłka od 99zł

Opinie klientów

4,9
Na podstawie 763 recenzji
5 gwiazdek
97
97%
4 gwiazdki
1
1%
3 gwiazdki
1
1%
2 gwiazdki
0
0%
1 gwiazdka
1
1%

Obrazy klientów

Obrazek #1 z Ewelina Przetak
Obrazek #2 z Ewelina Przetak
Obrazek #1 z Margarita
Obrazek #2 z Margarita
Obrazek #1 z Anonim
Obrazek #1 z Martyna
Obrazek #1 z Natalia Z.
Obrazek #1 z Iwona
Obrazek #2 z Iwona
Obrazek #1 z Ida
Obrazek #1 z Ewelina Przetak

Ewelina Przetak

Wivien zachwycona

(0) (0)
Obrazek #2 z Ewelina Przetak

Ewelina Przetak

Wivien zachwycona

(0) (0)
Obrazek #1 z Margarita

Margarita

Bardzo dziękuję za świetny prezent dla mojego pieska! Serdecznie polecam

(0) (0)
Obrazek #2 z Margarita

Margarita

Bardzo dziękuję za świetny prezent dla mojego pieska! Serdecznie polecam

(0) (0)
Obrazek #1 z Anonim

Anonim

Polecam prześliczne legiwisko

(0) (0)
Obrazek #1 z Martyna

Martyna

bardzo ładnie się prezentuje

(0) (0)
Obrazek #1 z Natalia Z.

Natalia Z.

Super spanko! Bardzo dobra jakość.

(0) (0)
Obrazek #1 z Iwona

Iwona

Moja suczka jest bardzo szczęśliwa, że nareszcie ma super fotelik i czuję się bezpiecznie

(0) (0)
Obrazek #2 z Iwona

Iwona

Moja suczka jest bardzo szczęśliwa, że nareszcie ma super fotelik i czuję się bezpiecznie

(0) (0)
Obrazek #1 z Ida

Ida

najlepszy wybór, przetestowałam kilka fotelików samochodowych ten jest bardzo dobrze wykonany i ma mocne wypełnienie , pieski śpią w najlepsze nawet przy bardzo długich trasach

(0) (0)
Obrazek #2 z Ida

Ida

najlepszy wybór, przetestowałam kilka fotelików samochodowych ten jest bardzo dobrze wykonany i ma mocne wypełnienie , pieski śpią w najlepsze nawet przy bardzo długich trasach

(0) (0)
Obrazek #1 z Ewelina Przetak
Obrazek #2 z Ewelina Przetak
Obrazek #1 z Margarita
Obrazek #2 z Margarita
Obrazek #1 z Anonim
Obrazek #1 z Martyna
Obrazek #1 z Natalia Z.
Obrazek #1 z Iwona
Obrazek #2 z Iwona
Obrazek #1 z Ida
Obrazek #2 z Ida
1-5 z 763 recenzji
  1. M

    Piękne wykonanie! Super dobór kolorów koralików jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię kolejna w innym odcieniu jeszcze! Polecam

    (0) (0)
  2. EP
    (0) (0)
  3. EP

    Wivien zachwycona

    Obrazek #1 z Ewelina Przetak
    Obrazek #2 z Ewelina Przetak
    (0) (0)
  4. RJ

    Przepiękny fotelik, w rzeczywistości jeszcze ładniejszy, bardzo wygodny ,duży , nasz piesek uwielbia w nim podróżować. Waży 12 kg wzięliśmy większy na wyrost, spokojnie zmieści się jak będzie ważyć drugie tyle.

    (0) (0)
  5. RJ

    Solidne pasy , ładnie wykonane, duży wybór kolorów

    (0) (0)
0