| 5 gwiazdek | 97 | 97% |
| 4 gwiazdki | 1 | 1% |
| 3 gwiazdki | 1 | 1% |
| 2 gwiazdki | 0 | 0% |
| 1 gwiazdka | 1 | 1% |
Obrazy klientów











Ewelina Przetak
Wivien zachwycona

Ewelina Przetak
Wivien zachwycona

Margarita
Bardzo dziękuję za świetny prezent dla mojego pieska! Serdecznie polecam

Margarita
Bardzo dziękuję za świetny prezent dla mojego pieska! Serdecznie polecam

Anonim
Polecam prześliczne legiwisko

Martyna
bardzo ładnie się prezentuje

Natalia Z.
Super spanko! Bardzo dobra jakość.

Iwona
Moja suczka jest bardzo szczęśliwa, że nareszcie ma super fotelik i czuję się bezpiecznie

Iwona
Moja suczka jest bardzo szczęśliwa, że nareszcie ma super fotelik i czuję się bezpiecznie

Ida
najlepszy wybór, przetestowałam kilka fotelików samochodowych ten jest bardzo dobrze wykonany i ma mocne wypełnienie , pieski śpią w najlepsze nawet przy bardzo długich trasach

Ida
najlepszy wybór, przetestowałam kilka fotelików samochodowych ten jest bardzo dobrze wykonany i ma mocne wypełnienie , pieski śpią w najlepsze nawet przy bardzo długich trasach











Przepraszamy, żadne recenzje nie pasują do twoich aktualnych wyborów
Piękne wykonanie! Super dobór kolorów koralików jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię kolejna w innym odcieniu jeszcze! Polecam
Wivien zachwycona
Przepiękny fotelik, w rzeczywistości jeszcze ładniejszy, bardzo wygodny ,duży , nasz piesek uwielbia w nim podróżować. Waży 12 kg wzięliśmy większy na wyrost, spokojnie zmieści się jak będzie ważyć drugie tyle.
Solidne pasy , ładnie wykonane, duży wybór kolorów